Czwartek 16 Lutego 2023

Nowości w GFN Thursday. Wznieś się do chmury! Monster Hunter Rise z dodatkiem Sunbreak już wkrótce w GeForce NOW.

Monster Hunter Rise wraz z dodatkiem Sunbreak już wkrótce dołączy do biblioteki tytułów wspieranych przez usługę GeForce NOW. W tym tygodniu usługa obejmie 10 nowych gier, między innymi The Settlers: New Allies.

Użytkownicy usługi GeForce NOW mogą szykować się na wielkie polowanie dzięki Monster Hunter Rise wraz z dodatkiem Sunbreak. Ten tydzień to także 10 nowych tytułów, w tym The Settlers: New Allies. Gry wkrótce dołączą do biblioteki tytułów wspieranych przez usługę GeForce NOW.

 

Tak wiele potwór do zabicia...

Monster Hunter Rise to szósta gra Capcomu z tej popularnej serii. W usłudze GeForce NOW dostępna będzie już z dodatkiem Sunbreak. Monster Hunter to RPG akcji, w którym naszym głównym zadaniem jest rozprawianie się z kolejnymi zastępami potworów. Tym razem nie będziemy sami. W wykonaniu zadania będą nas wspierać mieszkańcy wioski Kamura, którzy przeżyli druzgocącą katastrofę. W trakcie wypełniania kolejnych misji główny bohater użyje ogromnego arsenału nowych broni, które wykorzysta do unicestwienia niespotykanych wcześniej wrogów takich jak Wirebug.

 

Dodatek Sunbreak rozwija grę o dodatkowe elementy. Pojawiają się zupełnie nowe zadania, unikatowy sprzęt i lokalizacje. Oprócz tego Capcom regularnie wypuszcza aktualizacje, które uatrakcyjniają rozgrywkę. W lutym powrócił znany z wcześniejszych części starszy smok Velkhana, władca tundry, który zamraża wszystko na swojej drodze.

 

Użytkownicy usługi GeForce NOW mogą wyruszać na polowanie pojedynczo lub w zespole. W abonamencie Ultimate potwory zaatakują graczy w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zanurzyć się w tej przygodzie na ekranach ultraszerokich przy tej samej ilości klatek. Granie w chmurze gwarantuje brak ekranów ładowania i wolną przestrzeń dyskową na każdym komputerze z szybkim łączem. Najlepszą rozgrywkę zapewnia ulepszenie swojego abonamentu do poziomu Ultimate. 

 

Nowy tydzień, kolejne gry w GeForce NOW.

W ten weekend gracze GeForce NOW zapoznają się z 10 nowymi tytułami. Wśród nich znajdzie się The Settlers: New Allies. Gra wprowadza do serii trzy frakcje, których zadaniem będzie eksploracja nowych światów. Dzięki wykorzystaniu możliwości aktualnych kart graficznych lokalizacje wyglądają jeszcze lepiej. Zakładanie własnej osady jest teraz bardziej realistyczne.

 

Pełna lista tytułów dodanych w tym tygodniu:

 

3 lata z GeForce NOW.

Warto pamiętać, że obchodzimy trzecie urodziny usługi GeForce NOW na Twitterze i Facebooku. Użytkownicy usługi dzielą się najpiękniejszymi miejscami odwiedzonymi w grach pod hasztagiem #3yearsofGFN. Znaleźć tam można także pytanie konkursowe, które NVIDIA zadała graczom w tym tygodniu.

Więcej informacji odnośnie nowych tytułów można znaleźć na blogu NVIDII: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/02/16/geforce-now-thursday-feb-16/

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) to istniejący od 1993 roku lider w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, oferujący rozwiązania dla szerokiego grona użytkowników – od graczy po naukowców, od konsumentów po przedsiębiorstwa. Więcej informacji na temat firmy i rozwiązań można znaleźć na stronach http://www.nvidia.pl/ i http://blogs.nvidia.com.