Czwartek 11 Maja 2023

Ostatnie dni promocji na abonament Priority w GeForce NOW. Kolejne nowe gry w chmurze.

W tym tygodniu, w cyklu GFN Thursday, odliczamy ostatnie dni promocji na subskrypcję abonamentu Priority w usłudze GeForce NOW. Następnie zanurzamy się w wir akcji w Apex Legends: Arsenal oraz dodajemy nowe gry, takie jak Occupy Mars.

 

10, 9, 8... Promocja na półroczne członkostwo GeForce NOW Priority dobiega końca

Promocja potrwa do 21 maja włącznie. Użytkownicy mogą nabyć abonament Priority, który zapewnia szybszy dostęp do serwerów, dłuższe sesje oraz włączony RTX w obsługiwanych grach, 40% taniej. Jest to doskonała okazja, aby przetestować granie w chmurze lub po prostu przedłużyć swoją subskrypcję w atrakcyjnej cenie.

 Graj wszędzie

Usługa GeForce NOW zamienia niemal każde urządzenie w ultrawydajny komputer. Mało wydajny laptop? Działa. Mac, który na pewno nie uruchomi tej gry? Działa. A telefon? Działa. Fajny, nowy, przenośny komputer? Jak najbardziej!

 Nowy bohater w Apex Legends

Apex Legends: Arsenal, najnowszy sezon popularnej strzelanki battle royale od Electronic Arts, jest już dostępny w usłudze GeForce NOW z najnowszym grywalnym bohaterem, Ballistic, który powrócił z emerytury, aby dać młodym wilkom lekcję pokory.

 

Usprawnienia serwerów

Trwają prace nad usprawnianiem serwerów GeForce NOW na całym świecie. W tym tygodniu serwer w Atlancie został usprawniony do klasy RTX 4080 SuperPODs. Na dołączonej mapie można zobaczyć, gdzie członkowie GeForce NOW korzystają ze wszystkich dobrodziejstw abonamentu Ultimate.

 Zajmij chmurę

Jak co tydzień, do usługi GeForce NOW dołączą kolejne świeże tytuły. Oto pełna lista gier, które trafią do chmury:

  • Voidtrain (od 9 maja w Steam)
  • Occupy Mars: The Game (od 10 maja w Steam)
  • Far Cry 6 (od 11 maja w Steam)
  • TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 (od 11 maja w Steam)
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) to istniejący od 1993 roku lider w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, oferujący rozwiązania dla szerokiego grona użytkowników – od graczy po naukowców, od konsumentów po przedsiębiorstwa. Więcej informacji na temat firmy i rozwiązań można znaleźć na stronach http://www.nvidia.pl/ i http://blogs.nvidia.com.