Czwartek 7 Lipca 2022

Idealne gry na lato w GeForce NOW

W tym tygodniu Czwartek z GeForce NOW przynosi 4 świeżutkie gry, które standardowo można streamować na prawie dowolne urządzenie w dowolnym miejscu. Pisząc o lecie warto również pamiętać, że nadal jeszcze trwa Steam Summer Sale. Specjalna sekcja promocji jest dostępna w aplikacji GeForce NOW. Wspomniana wyprzedaż kończy się dziś o godzinie 19:00.

 

Wybierz swoją przygodę

 

W bibliotece GeForce NOW jest już ponad 1300 tytułów, znajdziecie w niej coś dla każdego. Dodatkowo w każdy czwartek dodajemy kolejne gry. Trudno sobie wyobrazić, aby ktokolwiek był w stanie sprawdzić je wszystkie.

 

Nadrób zaległości - tytuły, które Cię interesowały, ale z różnych powodów odkładałeś na później. Zapewne kilka z nich idealnie wpasują się w panującą za oknem aurę. Może masz ochotę na ARPG – Genshin Impact lub Lost Ark, a może na emocjonalną podróż w Life is Strange: True Colors? Jeśli nie, zawsze możesz zasiąść za kierownicą szybkiego samochodu w NASCAR 21: Ignition. Wybór z GeForce NOW jest prawie nieograniczony.

 

Twoja kolejna przygodę czeka już w aplikacji GeForce NOW lub na stronie play.geforcenow.com. Znajdź interesujący Cię tytuł lub gatunek gier za pomocą wyszukiwarki. Dzięki naszej usłudze możesz bawić się na komputerach Mac, urządzeniach mobilnych, Chromebooku i innych.

 

Warto również pamiętać, że użytkownicy planu RTX 3080 mogą cieszyć się rozrywką w rozdzielczości 4K przy 60 kl/s - dotyczy to graczy PC, MAC ale również posiadaczy niedawno zaktualizowanego SHIELD TV. Dodatkowo gracze mogą również skorzystać z ekstremalnie niskich opóźnień oraz efektów RTX w tytułach, które wspierają te technologie, aby przenieść rozgrywkę na nowy poziom!

 

Czas zacząć rozgrywkę!

Nie jesteś pewien od czego zacząć? Sprawdź nowości jakie dodaliśmy w tym tygodniu do biblioteki GeForce NOW, w tym Arma Reforger oraz Matchpoint – Tennis Championships.

 

Pełna lista nowych gier dodanych w tym tygodniu:

  • Matchpoint – Tennis Championship (Steam, 7 lipca)
  • Starchip Troopers – Terran Command (Epic, 7 lipca)
  • Sword and Fairy Inn 2 (Steam, 8 lipca)
  • Arma Reforger (Steam)

 

Pragniemy również sprostować wcześniejszą informację o tym, że rFactor 2 zostanie dodany do biblioteki gier GeForce NOW – z przykrością musimy poinformować, że tak się jednak nie stanie.

 

Więcej informacji na naszym blogu: https://blogs.nvidia.com/blog/2022/07/07/geforce-now-thursday-july-7/

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) to istniejący od 1993 roku lider w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, oferujący rozwiązania dla szerokiego grona użytkowników – od graczy po naukowców, od konsumentów po przedsiębiorstwa. Więcej informacji na temat firmy i rozwiązań można znaleźć na stronach http://www.nvidia.pl/ i http://blogs.nvidia.com.