Czwartek 20 Października 2022

A Plague Tale: Requiem i 7 innych gier dodanych do GeForce NOW oraz wsparcie dla kontrolera dotykowego

Czwartek z GFN Thursday - wprowadzamy kolejne tytuły ze wsparciem dla kontrolera dotykowego oraz 8 nowych gier w ramach usługi

 

Nastał kolejny Czwartek z GFN, a więc pora na porcję świeżych informacji nt nowych gier w blibliotece GeForce NOW. W tym tygodniu dodaliśmy tytuły wspierające nową wersję kontrolera dotykowego na urządzeniach mobilnych. Dołączą one do takich hitów jak Fortnite oraz Genshin Impact.

 

Dzięki temu użytkownicy GeForce NOW mogą grać w nowe tytuły w podróży czy to na telefonie czy tablecie. Tytuły ze wsparciem dla kontrolera dotykowego zostaną dodane do stosownej zakładki w aplikacji GeForce NOW. Pełna lista gier prezentuje się następująco:

 

Smartfon lub tablet

 

Tylko tablet

 

Użytkownicy GeForce NOW mogą już dziś zagrać w A Plague Tale: Requiem, świeżutką przygodówkę, która miałą swoją premierę na początku tygodnia. Jest ona jednocześnie jedną z 8 gier, które właśnie udostępniliśmy w ramach naszej usługi. Pełna lista wygląda tak:

 

  • A Plague Tale: Requiem (nowość na Steam oraz Epic Games)
  • Batora - Lost Haven (nowość na Steam)
  • Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef (nowość na Steam oraz Epic Games)
  • The Tenants (nowość na Steam)
  • FAITH: The Unholy Trinity (nowość na Steam, 21 października)
  • Evoland Legendary Edition (za darmo na Epic Games, od 20 do 27 października)
  • Commandos 3 - HD Remaster (Steam oraz Epic Games)
  • Monster Outbreak (Steam oraz Epic Games)

 

Dodatkowo, najnowsza aktualizacji aplikacji GeForce NOW dla urządzeń mobilnych z systemem Android wprowadza wsparcie dla Adaptive VSync w wybranych tytułach, aby wyeliminować mikro-przycięcia oraz tzw. rozrywanie obrazu (screen tearing).

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) to istniejący od 1993 roku lider w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, oferujący rozwiązania dla szerokiego grona użytkowników – od graczy po naukowców, od konsumentów po przedsiębiorstwa. Więcej informacji na temat firmy i rozwiązań można znaleźć na stronach http://www.nvidia.pl/ i http://blogs.nvidia.com.