Środa 15 Czerwca 2022

Sterowniki Game Ready ze wsparciem dla 5 nowych gier!

Najnowsze sterowniki GeForce Game Ready już dostępne, a w nich m.in. optymalizacja dla gry Fall Guys: Free For All, której premiera przewidziana jest na 21 czerwca. Dodatkowo sterowniki udostępniają efekty RTX w następujących tytułach: Jurassic World Evolution 2Resident Evil 2Resident Evil 3Resident Evil 7 oraz wsparcie dla NVIDIA Reflex w grze ICARUS (zostanie udostępnione w najbliższej przyszłości).

5 nowych gier ze wsparciem dla RTX

Najnowsze sterowniki Game Ready zawierają liczne optymalizacje, udoskonalenia oraz wsparcie dla najnowszych gier. W tym miesiącu technologia RTX pojawiła się w pięciu popularnych tytułach, dzięki czemu gracze mogą liczyć na jeszcze lepsze efekty wizualne grając na komputerach stacjonarnych lub laptopach wyposażonych w kartę graficzną GeForce RTX.

 

Jurassic World Evolution 2 z efektami RTX

Popularna strategia ekonomiczna oparta na popularnych filmach z serii Park Jurajski dodała w minionym roku wsparcie dla NVIDIA DLSS. Wraz z nową aktualizacją (Jurassic World Evolution 2: Dominion Biosyn Expansion), Wasze parki oraz zamieszkujące je dinozaury będą wyglądały jeszcze lepiej za sprawą wsparcia dla efektów RTX.

 

ICARUS z NVIDIA Reflex

Survivalowa gra co-op studia RocketWerkz wprowadzi wsparcie dla NVIDIA Reflex jeszcze w tym miesiącu. Dzięki temu gracze mogą liczyć na redukcję opóźnień, co zapewne poprawi ich komfort zabawy. Więcej informacji na ten temat.

 

Resident Evil 2,3 & 7 z efektami RTX

Capcom udostępnił darmową aktualizację dla niezwykle popularnych tytułów z serii Resident Evil (a konkretnie Resident Evil 2Resident Evil 3 oraz Resident Evil 7), która wprowadziła do nich efekty RTX. Dzięki temu rozgrywka stała się jeszcze bardziej realistyczna.

 

Pobierz aktualizacje już dziś i doświadcz rozgrywki w najlepszej możliwej odsłonie na komputerach stacjonarnych, laptopach z kartami graficznymi GeForce RTX oraz najnowszym sterownikiem Game Ready Driver.

Już ponad 250 tytułów wspiera technologię RTX. Karty graficzne GeForce RTX udostępniają najwyższą wydajność, płynność rozgrywki oraz jakość efektów RTX.

 

9 nowych gier z optymalnym zestawem ustawień

Już za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji GeForce Experience gracze mogą wybrać optymalne ustawienia graficzne dla więcej niż 1000 tytułów. Dziś do tej listy dodajemy 9 kolejnych:

  • Dolmen
  • Evil Dead: The Game
  • Five Nights at Freddy's: Security Breach
  • My Time At Sandrock
  • Paradise Killer
  • Sniper Elite 5
  • V Rising
  • Vampire: The Masquerade - Swansong
  • Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters

 

 

Więcej informacji:

 

Aktualizacja sterowników Game Ready Driver ze wsparciem dla Fall Guys: Free for All:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/fall-guys-free-for-all-game-ready-driver

 

Informacje o sterownikach Game Ready Driver na YouTube:

https://youtu.be/u1BOC6oMCz4

 

Informacje o sterownikach Game Ready Drivers na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/game-ready-driver-program-ultimate-gaming-platform

 

Informacje o NVIDIA Reflex na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=-cXg7GQogAE

 

Informacje o NVIDIA Reflex na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/technologies/reflex/

 

Informacje o wsparciu Reflex w grze ICARUS na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/computex-2022-reflex-game-hardware-500hz-esports-monitor/

 

Sterowniki NVIDIA na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/drivers/

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) to istniejący od 1993 roku lider w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, oferujący rozwiązania dla szerokiego grona użytkowników – od graczy po naukowców, od konsumentów po przedsiębiorstwa. Więcej informacji na temat firmy i rozwiązań można znaleźć na stronach http://www.nvidia.pl/ i http://blogs.nvidia.com.